평가한

CreativE™ 님이 최근에 작성한 평가

< 1  2  3  4  5 >
1-10/45개 항목을 표시 중
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 15.4시간 (평가 당시 13.8시간)
앞서 해보기 평가
Polecam grę każdemu kto jest fanem My Summer Car fakt te dwie gry się różnią ale mają to cos w sobie ze wciąga na długo i wraca się do tej gry milo :)
2024년 4월 4일에 게시되었습니다.
기록상 1.0시간
Jeśli ktoś lubi gry multiplayer to ta gra dosłownie z telefonu jest dla niego / niej
Oczywiście gra jest pay to win wiec również może wesprzeć wydawcę na kupno skina lub emotikona w grze

Gra która przeszła z telefonu na Steam i go podbija . Teraz jeszcze czekać na słynne brawl stars i gra ma z kim konkurować
2024년 4월 4일에 게시되었습니다.
기록상 1.6시간 (평가 당시 0.7시간)
앞서 해보기 평가
Fajna gra bardzo się różni od reszty ale developer mógłby pomyśleć i zrobić pełne wsparcie dla kontrolera Xbox :)
2024년 3월 16일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 33.5시간 (평가 당시 30.4시간)
Mimo że jestem fanem starych serii Saints Row to ta wersja również mi przypadła do gustu ponieważ są nowe postacie inne otoczenie oczywiście są smaczki takie jak że niektóre postacie wspominają na przykład Johnego Gata ale mimo wszystko mogę polecić wam tą grę na pewno was wciągnie na długie godziny
2024년 3월 16일에 게시되었습니다.
기록상 18.4시간
Polecam grę jest świetna pod względem dubbingu oraz tego co soba prezentuje
2023년 12월 10일에 게시되었습니다.
기록상 13.7시간 (평가 당시 4.8시간)
앞서 해보기 평가
Mogę polecić tą grę mimo że jest w wczesnym dostępie
2023년 11월 24일에 게시되었습니다.
기록상 0.0시간
Pięknie odwzorowane tereny co do szczegółów 1:1 naprawdę warte tych pieniędzy bo się postarali bardzo i co do samej mapy nie mam żadnych wad
2023년 10월 19일에 게시되었습니다.
기록상 0.6시간
앞서 해보기 평가
Ogólnie to grę polecam ale jeśli masz słaby komputer bądź laptop to nie licz ze gra ci odpali

Opinia kierowana głównie do ludzi co mają nadzieje ze na ich słabym sprzęcie gra ruszy bez lagow
2023년 5월 9일에 게시되었습니다.
기록상 6.0시간 (평가 당시 2.2시간)
Polecam Grę świetnie relaksuje i wycisza
2021년 11월 26일에 게시되었습니다.
1명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 0.9시간 (평가 당시 0.4시간)
Polecam tą grę bo wyszła spod Szyldu Słonia lecz wprowadzcie w aktualizacji następnej autosave lub checkpointy bo jak padasz to tracisz wszystko a Fabuła jest dopracowana już to widać gołym okiem na początku gry :)
2021년 6월 24일에 게시되었습니다.
< 1  2  3  4  5 >