Recent reviews by Pedaules

< 1  2 >
yes yes yes yes yes yes
Posted August 5, 2023.
Metroidvania i souslike z najmadrzejszym rozwiazaniem ever. Nie tracisz dusz po smierci i w pewnym momencie mozesz teleportowac sie wszedzie z kazdego miejsca.
Posted August 5, 2023.
Tony Hawk na wrotkach ze strzelaniem. Główny plan to tutaj strzelanie i slow mo, a triczki mechanika pomocnicza. Polecam
Posted June 14, 2023.
Kiedy zapytają Cie o lepsze "szachy" pokaż im te gre.
Posted February 20, 2023.
Spoko shooter podobny do project warlock ale zdeczka za długi. Końcówka juz rushowana. Za 10 zł się opłaca xD
Posted January 23, 2023.
Spoko gierka ale lepiej w tym formacie się sprawdza moim zdaniem korytarzowość pierwszej części, a nie dążenie do endgame. Na minus to to, że w późniejszych fazach klasa postaci nie ma znaczenia bo gameplay wyglada tak samo.
Posted October 18, 2022.
Gameplayowo gra to resident evil/ dead space.

Początek gry strasznie wolno się rozkręca, gra przynudza i ślimaczy sie fabularnie. Ale od gdzieś tak od 6-7 chaptera gierka juz leci bardzo fajnie. Momentami oskryptowanie bosów denerwowało motzno (zdejmowanie na hita bo tak, wstrzelenie sie w klucz scenariusza walki). W sumie jedyny duży minus to optymalizacja.
System rozwoju postaci i walka mechanicznie na +
Posted October 3, 2022.
"Klon" Medievila z ps1 w dobrym tego słowa znaczeniu. Klimat, sterowanie, grafika, muzyka = lux
Jednak gra troche wybrakowana hmm z kontentu jakiejś głębi. Sama walka to tylko smutna konieczność bo nie przynosi nic poza leczeniem. Gra jest liniowa co moim zdaniem na plus bo przez to nie męczy. Polecam potraktować to jako doświadczenie i kupować tylko przy niskiej cenie.
Posted September 12, 2022.
Gierke polecam ale tylko po jakiejś przecenie. I lepiej jakby to nie był Twój pierwszy beatem up bo gra momentami jest irytująca i dosyć drewniana.
+ rozbudowany system walki
+kilka postaci z różnymi atakami i oryginalnym dla siebie wygladem
+rozwój postaci który raczej rzadko wystepuje w tym gatunku
+przyjemny gameplay ale dopiero jak wbijemy kilka poziomów (LOL)
+ coop na 4 osoby lokalny i remote play
- bo na poczatku straszne powolne drewno przez co niektórzy moga sie odbić
- strasznie niedopracowane ustawienia kontrlerów mieszają sie strasznie
- otwarta mapa sama nie jest problemem gorsze jest to, że mapa funkcjonalna to tylko ta całego miasta, brakuje w skali mikro żeby jakoś odnaleźć się w pobocznych lokacjach
- checkpointy tylko w kryjówkach wiec czesto trzeba przelecieć kilka lokacji żeby znowu podjąć próbe

Porady na koniec:
Exp za pokonanych przeciwników daje level i podnosi statystki tylko MAKSYMALNE żeby podnieść ich wartość trzeba kupić jakieś żarło. Nie żałuj mamony na dodatkowe ciosy. Nie grinduj za długo w jednym miejscu bo im dalej w postępie tym wiekszy hajs dropią przeciwnicy. Staraj się trzymać jednej ulubionej postaci.
Posted September 11, 2022.
W tej cenie giera spoko.
Ten system łączonych ciał chętnie sprawdziłbym w dopracowanej wersji ale w innej grze.

Rady:
- grajcie jednym potworkiem
- na wiekszosc potworow uzywajcie komendy stoj w bazie zeby sie bronic
- wymaxujcie kota potem to co daje nowe czesci ciała codziennie
Posted August 23, 2022.
< 1  2 >